Мурињо: Најубаво искуство? Па, Реал Мадрид се разбира

Португалскиот стратег успешно ги водеше Порто, Челзи и Интер, но тврди дека работата во Реал Мадрид не може да се спореди.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *