Мурињо нема дилеми: Ливерпул веќе е нов шампион на Англија

Специјалниот вели дека трката за шампионската титула во Премиер лигата е решена уште вечерва, по дербито меѓу Ливерпул и Манчестер сити.

Слични вести...