Мурињо објасни како успеа да го надмудри Гвардиола и додаде дека вечерва ќе спие како ангел

Тренерот на Тотенхем е презадоволен од играта на своите играчи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *