Мурињо: Само еден спорт никако не можам да го разберам

Португалскиот стратег откри кој спорт не може да го разбере.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *