Мурињо: Шкендија е добар тим, стравувавме за победа

Тренерот на Тотенхем ги пофали тетовци по мечот што го доби неговиот тим со 3:1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *