Мурињо тактички „го уби“ Гвардиола, Тотенхем славеше против Сити

На теренот делуваше дека Граѓаните се доминантни, но лондонскиот тим се радуваше на трите бода

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *