Мурињо: Знам да бидам насилен, но тоа сум јас, не можам да се фолирам

Специјалниот се присети на походот во ЛШ со Интер на годишнината од освојувањето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *