МЗТ: Антиќ и соработниците веќе не постојат за нас, борбата со деспотизмот ќе продолжи на суд

Штрковите бесни на одлуката на Федерацијата да ја заврши сезоната без прогласување на шампион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *