МЗТ доведе Американец кој лани имаше потпишано договор со Орландо меџик

Кошаркарскиот првак се засили на плејмејкерската позиција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *