МЗТ не може веќе никого да победи – Металците во Нови Пазар пазареа нов пораз во АБА 2

Нови Пазар го надигра и го победи македонскиот претставник, кој има серија од пет порази.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *