МЗТ остро кон вечниот ривал: Вие сте убедливо најнеспособната управа во историјата на вашиот клуб

Продолжува расправијата преку соопштенија на двата најуспешни кошаркарски колективи во земјава

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *