МЗТ против Куманово на стартот од сезоната, вечното дерби во последното коло

Кошаркарското првенство ќе започне на 15 октомври, а ќе има 11 тима.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *