МЗТ се посрамоти во Гостивар, едвај даде 51 поен!

Луда ни е кошаркарската лига, Гостивар пред четири дена загуби од вториот тим на МЗТ, а попладнево го разби првиот тим на Штрковите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *