МЗТ Скопје го растури Спарс во меч без значење

Аеродромци со победа го завршија лигашкиот дел од АБА 2 лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *