МЗТ Скопје лесно мина преку Широки

Штрковите се осамени на второто место на табелата во АБА 2 лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *