МЗТ Скопје потпиша со синот на најголемата македонска легенда

Талентираниот Наумоски се приклучи на јатото на Штрковите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *