На 14 од 16-те мечеви има зголемени „единици“, а ако верувате во Србија, „двојката“ е огромна

Денешната понуда во Супер типот ги фаворизира домаќините, па дури на 14 мечеви има зголемени квоти за „единица“, а само два дуели се со потенцијални „двојки“. Интересна е комбинацијата од четири хокеј и четири кошаркарски дуели и секако дури осум фудбалски мечеви.

Србија гостува кај Норвешка и тука за триумф на гостите се дава голема квота од 3.18. Грција треба да ја победи Северна Ирска, а слична е ситуацијата и со Шведска – Словенија.

 

- Оглас -

Најнови вести