На 60 години дебитираше човекот кој има 50 деца, осудуван дилер, но и потпретседател кој од хеликоптер им фрлаше пари на сиромашните

Нереални сцени од КОНКАКАФ лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *