На Баерн му прејде во навика да губи со 0-2 по првото полувреме (Видео)

Орлите се на пат да го совладаат шампионот, вториот гол не го бранеа ни пет голмани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *