На Бекам не му требаше ова, му се смеат за божиќната семејна фотографија (Фото)

Англиската фудбалска легенда и еден од најпопуларни спортисти во историјата, Дејвид Бекам, испрати божиќен поздрав до своите пријатели и следбеници на социјалните мрежи со една прекрасна семејна фотографија.

Но, освен многу лајкови, Бекам доби и многу шеговити коментари, а причината е едноставна, Дејвид при позирањето е кренат на прсти за да изгледа повисок.

- Оглас -

Најнови вести