На Челзи му поништија голови поради офсајд, а Кепа правеше чуда (Видео)

По 90 минути, Ливерпул и Челзи завршија 1-1, ќе се играат продолженија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *