На денешен датум Ивица Осим со емотивна оставка ја расплака цела поранешна Југославија (Видео)

Историскиот говор беше краток, селекторот се повлече на три недели пред ЕП, на кое Југославија не ни настапи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *