На Германците им се брза, сакаат уште утре да обезбедат пласман на СП

Македонија против себе ќе има мотивиран ривал кој реди само победи со новиот селектор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *