На кое дереџе дојде Барселона: Нема пари да го купи Депај

Претседателот на Лион имал разговор со првиот човек на Каталонците, а Бартомеу само се жалел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *