На Македонија – Украина и Македонија – Австрија во Букурешт ќе смее да има 13.000 гледачи!

Романските власти донесоа важна одлука која ги интересира македонските навивачи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *