На овој уникатен стадион ќе се играат натпревари од Серија А (фото)

Венеција по две децении се врати во италијанската елита

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *