На Павард му здосади доминацијата на Баерн, со брутален старт го „искрши“ поранешниот играч на Баварците (Видео)

Францускиот репрезентативец доби директен црвен картон при водство на Баерн од 2:0, а стартот беше над поранешен играч на најтрофејниот германски клуб

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *