На Спартанците им треба победа од 3:0 против БиХ, коефициентот е 1.57 во Sport Life (Фото)

Денеска ќе има двојна програма за уживање со македонските репрезентации во одбојка и во ракомет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *