На третолигашки меч во Лакташи се интонираше химната на ЛШ (Видео)

Екипите требаше да се чувствуваат како да играат во елитното натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *