На Вардар со Барса ќе му судат Летонци, а потоа дај боже да бидат Германци

Ако Вардарци се пласираат во финалето, судиската двојка ќе им биде од Германија, додека за трето место судат Португалци.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *