Над 7 милиони Германци го гледале дуелот Македонија – Германија

Нашата репрезентација е поатрактивна за гледање од романската.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *