На Надал му е жал за Ѓоковиќ: Немаше ни грам среќа во Њујорк

Шпанецот е подготвен за неговиот рестарт во чудната сезона и ќе игра заедно со големиот ривал на Мастерсот во Рим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *