Надал и Медведев рутински до четвртфиналето на ОП на Австралија

Русинот за час и половина го реши Мекдоналд, Надал се задржа малку повеќе на теренот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *