Надал имаше едноставен рецепт, три по 6:3 за пласман во осминафиналето на Ролан Гарос (Видео)

Рекордерот на парискиот гренд-слем за два часа игра го победи Нори и ќе игра со 19-годишниот Синер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *