Надал водеше со 2-0 во сетови, но остана без полуфинале

Финалето во Австралија може да биде балканско, руско или комбинација од овие две варијанти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *