Награда за европската титула: Тухел добива нов договор од Челзи

Раководството нема да губи време да му укаже доверба на германскиот стратег

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *