Најавата е со ретка фотографија – Пораснаа заедно, утре ќе го играат дербито на Ролан Гарос (Фото+Видео)

Со заедничка фотографија на 12-годишна возраст, кога како јуниори за првпат играа еден против друг, се најавува новиот дуел на 34-годишните врсници.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *