Најавени состави со другарски двобои: Донарума против Чалханоглу, Кјелини против Демирaл…

Турците кои играат во Италија, на отворањето на ЕП ќе се судрат против свои клупски колеги.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *