Најдобриот голгетер со глава за 2019 година донесе радост за Реал Мадрид (Видео)

Важна победа за Кралскиот клуб на тешкото гостување кај Севилја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *