Најдобриот играч на Партизан самоиницијативно си замина од клубот

Црно-белите се подготвуваа летово да го продадат и да заработат неколку милиони евра, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *