Најголемите денешни Викенд квоти во Македонија, на едно место (Фото)

Квотите означени со портокалова боја, се најголеми во Македонија и може да ги најдете во обложувалницата Sport Life, па со ова ви помагаме при изборот на мечеви и игри за денеска, доколку имате дилема што да се уплати.

Изборот на игри со портокалова боја е богат, а за мечевите Реал Мадрид – Реал Сосиедад и Севилја – Лас Палмас, има дури по четири различни опции за кои во Sport Life има најголеми квоти во Македонија.

Во понудата се и фудбалски дуели мечеви од Англија, Франција, Германија, Холандија, Италија, Шпанија и Турција.

Натпреварите од Викенд квотите на Sport Life може да ги комбинирате на ист тикет.

- Оглас -

Најнови вести