Најголемите европски гиганти се дел од Квоти на ден и вредат да се одиграат

Пет интересни дуели кои ако се одиграат заедно на еден тикет може да ви донесат добитен вкупен коефициент од 43.51 се дел од денешната понуда на Квоти на ден во Sport Life.

Штутгарт е домаќин на Борусија Дортмунд во меч на кој се очекува да има погодоци на двете страни и во двете полувремиња, комбинација која носи коефициент од 1.95.

Манчестер јунајтед е апсолутен фаворит за победа над Лутон и тука играта е дека Црвените ѓаволи треба да постигнуваат од 1-3 погодоци во две те полувремиња, комбинација што носи квота од 2.25.

Пари Сен Жермен гостува кај Ремс во дуел на кој Светците се фаворити за победа, а треба да има и барем еден погодок во првото полувреме, за да биде добитна комбинацијата која вреди 2.05.

Јувентус во Торино го пречекува Каљари и домаќините се тие кои треба да погодуваат. Комбинацијата за Старата дама да постигне барем еден гол во првото полувреме и 2+ погодоци да има до крајот на средбата е со коефициент од 2.15.

Реал Мадрид против Валенсија уште на полувреме треба да води и на крајот да ги освои трите бода во средба на која ќе има од два до шест погодоци, комбинација која носи коефициент од 2.25.

- Оглас -

Најнови вести