Најмалер тикет на месецот: Со 20 денари, му избега МИЛИОН поради Манчестер јунајтед! (Фото)

Штета, штета, штета...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *