Најмалку еден Македонец ќе има во полуфиналето на Купот на Кипар

Олимпијакос Никозија и Етникос Ахна одиграа 1-1 во првиот меч, на реваншот фаворит ќе биде тимот на тренерот Јаневски.

Слични вести...