Најмладите тренери во Премиерлигата се борат за најстариот трофеј во Англија

Артета и Лампард имаат светла иднина во тренерската работа, предвидуваат стручњаците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *