Најневеројатното промашување во историјата на ракометот (Видео)

Никој не очекуваше дека и ова може да не биде претворено во гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *