Најскапиот англиски фудбалер на ЕП ќе игра со фризура како таа на Гаскоњ во 1996 (Фото)

Легендарниот Газа уште е инспирација за младите англиски фудбалери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *