Македонија за првпат во својата историја загуби дома со 0-4

Најтежок пораз на Црвено-жолтите во последните три години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *