Наместо да му се придружи на Салах со 100 јубилејни гола, Мане промаши во стилот на Вернер (видео)

Сенегалецот имаше серија промашувања и една неверојатна утка во дуелот против Лидс, но се оддолжи во финишот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *