Наполи лесно ги прегази Зебрите, Елмас е на врвот во Серија А (Видео)

Нашиот репрезентативец го одигра целиот меч во победата од 4:0 против Удинезе, а блескаа стоперите на гостите Кулибали и Рахмани, стрелци на по еден погодок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *